Fani cieszą się w stolicy Francji, gdy PSG wygrywa Ligę Mistrzów
Fani Paris Saint-Germain cieszą się w barze w stolicy Francji, podczas gdy Wieża Eiffla jest oświetlona na czerwono i niebiesko, kolorach nowych mistrzów, po triumfie Paryżan nad Interem Mediolan (5-0) w finale Ligi Mistrzów. OBRAZKI
Leave a Reply