Highlight w szpitalu: Nowoczesna stacja dializ wreszcie otwarta!

Źródło:: OSTHESSEN|NEWS (Glomex)

Z najnowocześniejszą technologią, znacznie większą przestrzenią i wyraźnym naciskiem na humanitaryzm, Klinikum Fulda uroczyście otworzyło w czwartek wieczorem swoją nową stację dializ! Obiekt uważany jest za kamień milowy w opiece nad pacjentami z chorobami nerek w całym regionie - i ma im przede wszystkim przynieść: bezpieczeństwo, godność i nową jakość życia.

Leave a Reply