Gastro-Azubis rywalizują ze sobą w Osnabrück

Źródło:: SAT.1 NORDDEUTSCHLAND (Glomex)

„Klassik-Open-Air“ to motto, pod którym w tym roku najlepsi uczniowie branży gastronomicznej w Osnabrück rywalizowali ze sobą podczas Mistrzostw Młodzieży Dolnej Saksonii. Jedenaście kucharzy zakwalifikowało się w regionalnych eliminacjach. Cały czas jury przygląda się ambitnym młodym talentom podczas mistrzostw krajowych.

Zakupy:

ze sobą osnabrück

Leave a Reply