LAN-Party XXL: Północna Konwencja Gamingowa w Husum

Źródło:: SAT.1 NORDDEUTSCHLAND (Glomex)

W ten weekend odbywa się ponownie Północna Konwencja Gamingowa (NGC) w Husum. E-sportowcy z całych Niemiec przyjeżdżają na to wydarzenie, a dla najlepszych jest prawdziwa pula nagród do wygrania. Łącznie bierze udział prawie 250 graczy, impreza trwa cztery dni. Dla prawdziwego uczucia LAN-Party jest oddzielna strefa do spania - materace, jedzenie i komputery przynoszą sami gracze. Północna Konwencja Gamingowa istnieje już od dziesięciu lat. Do sobotniego wieczoru uczestnicy grają zwycięzcę w trzech grach League of Legends, Counter-Strike 2 i Rocket League.

Leave a Reply